Fertis Consulting Kariera

Rozwiń swoją karierę razem z nami

W związku z ciągłym rozwojem poszukujemy pracowników na poniższe stanowiska.

Specjalista ds. projektów badawczo-rozwojowych

 Zakres obowiązków:

  • Kontakt z klientami w celu przygotowania dokumentacji aplikacyjnej
  • Aplikowanie o Fundusze UE – w ramach FENG oraz regionalnych programów operacyjnych.
  • Kontakt z Instytucją na etapie oceny formalnej i merytorycznej projektu
  • Przygotowywanie dokumentacji niezbędnej do podpisania umowy o dofinansowanie.
  • Rozliczanie pozyskanego wsparcia

Wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie w aplikowaniu o fundusze w ramach Szybkiej Ścieżki (POIR 2014-2020)
  • Samodzielność.
  • Skrupulatność, wytrwałość, dokładność, uważność, punktualność
  • Mile widziane referencje z poprzednich miejsc pracy
  • Znajomość aspektów finansowych i prawnych działania przedsiębiorstw – mile widziane.
  • Umiejętność pracy w zespole.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesyłanie CV oraz Listu Motywacyjnego na adres: biuro@fertis.pl

Zapraszamy do aplikowania

Główne obszary naszych działań

Wdrożenie Innowacji

Badania i rozwój

Cyfryzacja i robotyzacja

Zielona gospodarka