Fertis Consulting

Pozyskiwanie Funduszy Unijnych

100% skuteczność Fertis Consulting w naborze „covidowym” innowacje w MŚP

Z wielką przyjemnością informujemy, iż w ramach naboru „covidowego” Innowacje w MŚP ogłoszonego w woj. śląskim w 2020 roku, wszystkie 11 złożonych przez nas projektów otrzymało dofinansowanie. Poniżej lista wybranych projektów, które uzyskały dofinansowanie:

  • Telewizja TVT Sp. z o.o. na projekt pn. „Wdrożenie systemu telewizji cyfrowej DVB-T2 szansą na zwiększenie konkurencyjności na rynku” (dofinansowanie: 744 515,00 zł)
  • TECHPOINTSp. z o.o. na projekt pn. „Wdrożenie na rynek innowacyjnych systemów wysokociśnieniowego nawilżania powietrza celem zmiany profilu działalności wynikającym z konieczności dostosowania się do sytuacji na rynku” (dofinansowanie: 789 650,00 zł)
  • TERMOSPEC Sp. z o.o. na projekt pn. „Wdrożenie na rynek innowacyjnego typoszeregu agregatów chłodniczych – szansą na wejście na nowe rynki zbytu oraz wzrost konkurencyjności” (dofinansowanie: 799 991,88 zł)
  • DROGOMAX Sp. z o.o. na projekt pn. „Wprowadzenie na rynek innowacyjnych produktów dla branży budownictwa drogowego w szczególności przeznaczonych do budowy obiektów hydrotechnicznych sposobem na walkę ze skutkami sytuacji pandemicznej” (dofinansowanie: 680 000,00 zł)
  • PHU GÓRA Sp.j. na projekt pn. „Wdrożenie najnowocześniejszych technologii naprawy układów wtryskowych silników diesla wraz z regeneracją filtrów cząstek stałych i katalizatorów” (dofinansowanie: 560 575,00 zł)
  • MCD Electronics Sp. z o.o. na projekt pn. „Wdrożenie na rynek udoskonalonych produktów dla branży medycznej oraz sektora HVAC – celem wzrostu konkurencyjności przedsiębiorstwa” (dofinansowanie: 800 000,00 zł)
  • STALBIT na projekt pn. „Wprowadzenie do oferty ulepszonej usługi oraz nowego innowacyjnego produktu – celem wzrostu konkurencyjności przedsiębiorstwa w sytuacji pandemicznej” (dofinansowanie: 494 955,00 zł)
  • Zakład Robót Inżynieryjnych EKOINŻ na projekt pn. „Dywersyfikacja działalności i zasadnicza zmiana procesu świadczenia usług sposobem na utrzymanie i wzrost konkurencyjności przedsiębiorstwa na rynku” (dofinansowanie: 582 250,00 zł)
  • BESKIDZKIE CENTRUM WIERTNICZE „Wdrożenie w przedsiębiorstwie technologii wysokowydajnego procesu wiercenia otworów pod studnie głębinowe oraz gruntowe pompy ciepła szansą na rozwój przedsiębiorstwa” (dofinansowanie: 799 932,00 zł)

Naszym klientom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!